NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Pracownia Wydawnicza „ElSet” powstała w Olsztynie w 1993 roku jako niezależne wydawnictwo, skupiające wokół siebie ludzi z pasją. Interesuje nas głównie tematyka regionalna. Oprócz własnych inicjatyw wydawniczych Pracownia Wydawnicza „ElSet” opracowuje wydania na zlecenie innych oficyn krajowych i zagranicznych, instytucji oraz osób prywatnych.

Dziedzictwo ziem pruskich. Dzieje i kultura Warmii i Mazur

2016-01-19 12:03:13
Responsive image

Podręcznik poświęcony dziejom i kulturze ziem pruskich. Adresowany jest do uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, nauczycieli oraz wszystkich osób interesujących się historią i kulturą. To uporządkowane chronologicznie kompendium wiedzy począwszy od pradziejów ziem pruskich, a skończywszy na czasach współczesnych.

Flamingi

2016-01-19 11:47:10
Responsive image

Najnowszy tomik „Flamingi" Bożeny Kraczkowskiej to zbiór wierszy na wskroś indywidualnych, osobistych. Utwory autorki to poetyckie postrzeganie rzeczywistości – rzeczy zarówno ważnych, jak i drobnych, nieraz błahych.

Nawrócenie wiedźmy. Magiczno-historyczna powieść z czasów pruskich

2016-01-19 11:25:16
Responsive image

„Nawrócenie wiedźmy. Magiczno-historyczna powieść z czasów pruskich" to interesujący debiut autorski Joanny Żamejć - bibliotekarki z zawodu i zamiłowania, od niemal trzydziestu lat mieszkającej w Niemczech. Książkę, opowiadającą o początkach Olsztyna, można zaliczyć do gatunku historycznego fantasy.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: